تلفن تماس 031-53513111 و 09132249659

پست الکترونیک info@fscco.ir

ساعت کاری 8:30 تا 15

درباره ما

فن آوران شیمی سپاهان > درباره ما
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

با یک مشاوره صحیح با کارشناسان خبره ، می توانید به سطوح عمیق تر تجربیات دسترسی داشته باشید.

شرکت دانش بنیان فن آوران شیمی سپاهان فعالیت خود را در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان در سال ۱۳۹۲ آغاز نمود.  در سال ۱۳۹۴ از طرف گروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان  معاونت فن آوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شد.

شرکت فن ‏آوران شیمی سپاهان(سهامی خاص) به عنوان یک شرکت دانش بنیان  هدف خود را فعالیت در زمینه ایده‏های نوآورانه می‏داند که به دلیل تمایل کشور به جایگزین های مناسب برای مواد نفتی و عدم وابستگی اقتصاد کشور به نفت و مشتقات آن و همچنین خروج ارز از کشور، به دنبال جایگزین مناسب برای این این منبع تجدید‏‏نا‏پذیر می‏باشد. . شرکت با تولید روغن سویای اپوکسی به عنوان جایگزین مناسب برای مشتقات نفتی، قصد کاهش این وابستگی به کشور‏های دیگر و خروج ارز از کشور برای وارد کردن این محصول وارداتی را دارد.

یکی از مهمترین اهداف شرکت طراحی و توسعه  محصولات جدید مطابق با استاندارد های جهانی می باشد در همین راستا با کمک تیم تحقیقاتی و متخصص خود موفق به تولید افزودنی های پلیمری شده است همچنین  در واحد پشتیبانی فنی آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره با توجه به نیاز مشتری در زمینه فرمولاسیون و نحوه استفاده از انواع افزودنی های پلیمری در بخش مهندسی فروش شرکت زیر نظر واحد تحقیق و توسعه می باشد.

با اعضای تیم ما آشنا شوید

موفقیت ها به خاطر تیم متخصص ماست

دکتر مجید کلاهدوزان
دکتری شیمی آلی - پلیمر
دکتر مهشید حسینی
دکتری شیمی آلی-آلی
مهندس احسان آکوچکیان
کارشناس ارشد شیمی - شیمی کاربردی
consulting